Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 26 – latek kierujący renault. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w miejscowości Dąbrowa gm. Ludwin. Trzy godziny później znowu wpadł w ręce policjantów. Przyjechał autem na posesję i awanturował się z mieszkańcami.

9 kwietnia przed godz. 18. łęczyńscy policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Kaniwola gm. Ludwin pojazdem marki Renault kieruje prawdopodobnie nietrzeźwy mężczyzna. Mundurowi zauważyli pojazd w miejscowości Dąbrowa. Zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział 26 – letni mieszkaniec gm. Spiczyn. Mężczyzna podróżował z pasażerem. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Policyjne systemy potwierdziły, że posiada uprawnienia do kierowania pojazdami. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został zwolniony do domu. Auto miał zająć się jego kolega.

Po niespełna trzech godzinach 26 - latek wpadł ponownie w ręce policjantów. Jak się okazało odebrał swoje auto i postanowił pojechać na jedną z posesji w gm. Spiczyn. Tam zaczął się awanturować oskarżając mieszkańców, że to oni zgłosili, że kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Następnie próbował wtargnąć do domu i pomimo wielokrotnych próśb nie chciał opuścić posesji. 26 latek został zatrzymany. Oznajmił mundurowym, że sam przyjechał autem. Tym razem badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej celi.

Łęczna 10 kwietnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876