Łęczyńscy policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Milejów, który po wypiciu alkoholu wsiadł w samochód, a następnie uderzył w zaparkowane auto. Sprawca zajścia miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 11 lutego około godz. 19:00 w miejscowości Jaszczów. Łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nieznany sprawca uderzył w zaparkowany pojazd marki Opel, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili, że sprawcą zajścia jest 32-letni mieszkaniec gm. Milejów. Według świadków, mężczyzna wypił alkohol, a następnie wsiadł w swój pojazd. Już w momencie wyjazdu z parkingu uderzył w zaparkowanego opla.

Funkcjonariusze od razu wyczuli woń alkoholu od sprawcy kolizji. 32-letni mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Kierowca został zatrzymany przez policjantów.

Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 12 lutego

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677