Do zdarzenia doszło w piątek, 7 grudnia przed godz. 22:00 przy dworcu PKS w Łęcznej. Jak ustalili policjanci trzech18-latków odprowadzało kolegę na dworzec. Tam podeszło do nich dwóch nieznanych mężczyzn i po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów. Do ponownej konfrontacji pomiędzy mężczyznami doszło tego samego dnia przy galerii handlowej.

Do bójki doszło gdy czterech 18-latków pojawiło się na dworcu PKS w Łęcznej. Na dworcu podeszło do nich dwóch nieznanych mężczyzn w wieku 20 i 22 lat. Mężczyźni zaczęli ze sobą rozmawiać lecz w pewnym momencie jeden z nich oświadczył, że nie lubi Łęcznej. Po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów.

Do ponownej konfrontacji między tą sama grupą doszło przy centrum handlowym w sytuacji, kiedy 18-letni uczestnik zdarzenia chciał oddać przypadkowo wziętą czapkę, którą odłożył na ziemię. W tym czasie do czteroosobowej grupy podbiegło dwóch mężczyzn i ponownie doszło do bójki. Ponadto 20-letni mężczyzna użył niebezpiecznego przedmiotu w postaci szklanej butelki po piwie, którą uderzył w głowę 18-letniego uczestnika zdarzenia.

Na miejscu interweniowali łęczyńscy funkcjonariusze policji, którzy zatrzymali wszystkich uczestników bójki. Mężczyźni biorący udział w zdarzeniu to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego. Dzięki monitoringowi i zeznaniom świadków policjanci bardzo szybko ustalili przebieg zdarzenia. Pięciu z sześcioosobowej grupy już usłyszało zarzuty za udział w bójce.

Łęczna 10 grudnia

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876