Ponad 1,50 promila alkoholu w organizmie miała 41-letnia kierująca pojazdem marki Skoda. Kobieta w miejscowości Barki gm. Cyców zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Audi.

O godz. 17:30 łęczyńscy policjanci zostali poinformowani, że w miejscowości Barki gm. Cyców na drodze nr 838 doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 41-letnia mieszkanka gm. Cyców kierująca pojazdem marki Skoda zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia bocznego z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia drogowego. Kobieta miała ponad 1,50 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierująca Skodą oznajmiła, że około godz. 12:00 wypiła 1,5 litra piwa. W związku z kierowaniem pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Drugi z uczestniczących w wypadku kierowców miał wyjątkowego pecha. Audi, którym jechał, kupił tuż przed kolizją drogową. Pokrzywdzony miał przy sobie umowę kupna-sprzedaży potwierdzającą fakt, iż w dniu kolizji zakupił auto. Samochód w wyniku powstałych uszkodzeń pokolizyjnych nie może zostać dopuszczony do dalszego ruchu. Wymaga gruntownej naprawy.

41-letnia kobieta wkrótce odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i doprowadzenie do kolizji drogowej.

Łęczna 30 listopada

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876