Sześciu młodych mężczyzn demolowało przystanek autobusowy w Milejowie. Czterech z nich zatrzymali na gorącym uczynku dwaj policjanci z patrolu. Do zdarzenia doszło nocy w Milejowie.

Do zdarzenia doszło w piątek, 2 listopada w nocy w Milejowie. Policjanci z Łęcznej otrzymali informację o grupie osób demolujących przystanek. Skierowany na miejsce najbliższy patrol potwierdził zgłoszenie. Kilkuosobowa grupa młodych osób kopała w wiatę przystankową. Na widok mundurowych rzucili się do ucieczki. Dwaj policjanci zdołali podczas pościgu zatrzymać trzech z nich. To dwaj 20-latkowie i jeden 19-latek. Ponieważ byli agresywni mundurowi użyli środków przymusu w postaci gazu i pałki służbowej.

Chwilę później jeden z mężczyzn, który zdołał uciec, wrócił na miejsce. Zdenerwowany faktem zatrzymania kolegów, próbował ich odbić z rąk policjantów. Po umieszczeniu trzech zatrzymanych w radiowozie policjanci zatrzymali i jego. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec gm. Trawniki. Na pomoc policjantom przyjechał patrol ruchu drogowego. Czwórka zatrzymanych trafiła do komendy w Łęcznej. Wszyscy byli nietrzeźwi ( mieli od 1 do 2 promili w organizmie).

Dzisiaj, 4 listopada policjanci z Łęcznej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Wszyscy odpowiedzą za zniszczenie mienia a czterech zatrzymanych na gorącym uczynku odpowie także na znieważenie policjantów i naruszenie nietykalności.

Łęczna 4 listopada

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876