Kierujący skodą mieszkaniec gm. Cyców nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w zaparkowane auto. Kierowca skody był pijany.

Do zdarzenia doszło 24 września przed godz. 13:00 w miejscowości Cyców Kolonia Druga. Mieszkanka tej miejscowości zgłosiła o kolizji. W zaparkowany przed jej posesją pojazd marki Seat wjechał samochód osobowy marki Skoda. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w zaparkowanego seata.

Skodą podróżowali dwaj mężczyźni - 61 i 70-letni mieszkańcy gm. Cyców. Początkowo żaden z mężczyzn nie przyznał się do kierowania. Obaj panowie za to byli w stanie nietrzeźwości, badania na zawartość alkoholu wykazały prawie 2 promile alkoholu w organizmie każdego z mężczyzn. Obaj spędzili noc w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu 61-letni mieszkaniec gm. Cyców przyznał się do kierowania skodą i spowodowania kolizji drogowej. Mężczyzna nie tylko był pijany, nie posiada również uprawnień do kierowania. 61-latek odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 25 września

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876