Ponad promil alkoholu w organizmie miał 27-letni mieszkaniec Łęcznej, który w takim stanie kierował pożyczonym pojazdem marki Rover. Funkcjonariusze do kontroli drogowej zatrzymali również 42-letniego mieszkańca gminy Milejów, który kierował bez uprawnień.

Dzisiaj, tuż po północy 29 maja w Łęcznej na ul. Piłsudskiego policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Rover. Ze względu na silną woń alkoholu mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało 27-letni mieszkaniec Łęcznej miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna kierował pożyczonym pojazdem.

Teraz 27-latek odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara do 2 lata pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Za jazdę pod wpływem alkoholu kilka lat temu zostało zatrzymane prawo jazdy 42-letniemu mieszkańcowi gminy Milejów. Mężczyzna mimo braku uprawnień do kierowania prowadził pojazd marki Opel Zafira. Tym razem był trzeźwy. 42-latek odpowie teraz przed sądem za kierowanie bez uprawnień.

 

Łęczna 29 maja

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677