37-letni motocyklista jadąc przez most na Wieprzu w Łęcznej, na łuku drogi nie zachował należytej ostrożności i uderzył w krawężnik. W wyniku uderzenia od pojazdu oderwało się przednie koło, które uderzyło w najeżdżający z przeciwka samochód.

Wczoraj, 24 maja po południu, na drodze krajowej nr 82 w Łęcznej doszło do zdarzenia drogowego. Wstępnie ustalono, że 37-latek kierując motocyklem marki Yamaha jadąc od Lublina stracił panowanie na pojazdem i uderzył w krawężnik. W wyniku uderzenia od jednośladu oderwało się przednie koło, które uderzyło w lewy bok jadącego w przeciwnym kierunku samochodu marki Dacia Logan.

Kierujący samochodem osobowym 36-latek z Lublina nie odniósł obrażeń, natomiast kierujący motocyklem z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Obu kierowców przebadano na trzeźwość – okazało się, że motocyklista jest pijany. Wydmuchał blisko 1,7 promila alkoholu.

Policjanci wykonali na miejscu zdarzenia oględziny. Ruch przez most na Wieprzu przez kilka godzin odbywał się wahadłowo.

 

Łęczna 25 maja

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677