Wczoraj w nocy policjanci z patrolu zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy włamali się do budynku jednej z firm i próbowali ukraść narzędzia. Sprawcami okazali się 33-letni i 39 -letni mieszkańcy Łęcznej oraz 35-letni mieszkaniec Lublina. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia w nocy w Łęcznej. Policjanci podczas patrolowania miasta przejeżdżając przez ul. Chełmską zauważyli budynek jednej z firm, który miał wybite szyby w oknie i uszkodzone kraty. Nieopodal znajdował się mężczyzna, który na widok radiowozu podbiegł do jednego z okien, a następnie próbował oddalić się. Funkcjonariusze odcięli mu drogę ucieczki. Policjanci wewnątrz budynku ujawnili też dwóch kolejnych mężczyzn. Przy nich znaleźli też foliową siatkę w której znajdowały się nożyce do blachy, latarka, śrubokręt oraz wiertarka i wąż gazowy.

Sprawcami okazali się: 33-letni i 39 -letni mieszkańcy Łęcznej oraz 35-letni mieszkaniec Lublina czasowo przebywający w Łęcznej. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem mogą spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Łęczna 10 kwietnia

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876