Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania mieszkanki gminy Spiczyn. Kobieta wyszła z domu nie informując dokąd się udaje. Gdy do wieczora nie wróciła zaczęto poszukiwania. Temperatura powietrza sięgała do -10 ºC.

39-letnia mieszkanka gminy Spiczyn po kłótni z konkubentem wyszła z domu nie informując dokąd się udaje. Gdy kobieta do wieczora nie wróciła mężczyzna podjął poszukiwania na własną rękę, a następnie rodzina powiadomiła policję. Policjanci z Łęcznej podjęli akcję poszukiwawczą.

W trakcie działań policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego o godz. 22:50 odnaleźli kobietę. Znajdowała przy moście na rzece Bystrzyca w miejscowości Kolonia Charlęż. 39-latka spała na ziemi, na stopach nie miała butów ani skarpet. Policjanci obudzili kobietę, która jak się okazało była nietrzeźwa, wyczuwalna była od niej silna woń alkoholu. Zaginiona miała problemy z komunikowaniem i poruszaniem się. Policjanci natychmiast udzielili pomocy kobiecie i wezwali karetkę. 39-latka ze względu na stan zdrowia została przekazana pogotowiu ratunkowemu.

Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć zaginioną i uniknąć tragedii. Przy temperaturze -10º C, niekompletnym ubraniu i stanie upojenia alkoholowego kobiecie groziło szybkie wychłodzenie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876