Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj (21 grudnia) w miejscowości Nadrybie-Dwór. 50-latka kierująca pojazdem marki Peugeot wpadła w poślizg i zderzyła się z dostawczym samochodem marki Mercedes. W wyniku tego 12-letnia pasażerka peugeota z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Kobieta kierująca pojazdem marki Peugeot dojeżdżając do skrzyżowania rozpoczęła manewr hamowania. Z powodu oblodzenia nawierzchni samochód wpadł w poślizg. Kobieta wjechała na skrzyżowanie prosto pod jadący prawidłowo pojazd marki Mercedes. 43-letni kierujący mercedesem, chcąc uniknąć uderzenia bezpośrednio w auto osobowe, odbił w prawą stronę, uderzając w tylne drzwi i błotnik pojazdu marki Peugeot. 50-letnia kierująca nie doznała żadnych obrażeń, ale w wyniku zdarzenia ucierpiała jej 12-letnia córka, będąca pasażerką. Dziewczynka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania. Kierowcom przypominamy o ostrożności, zarządcom dróg, że to oni odpowiadają w decydującej mierze za bezpieczeństwo.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876