Łęczyńscy policjanci zatrzymali kierowcę, który śmiertelnie potrącił pieszą 12 września w miejscowości Biesiadki, gm. Cyców. Wczoraj ustalili pojazd, który brał udział w zdarzeniu, potem zatrzymali również kierowcę.

Intensywne działania łęczyńskich policjantów zmierzające do ustalenia sprawcy śmiertelnego wypadku z udziałem pieszej przyniosły skutek. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Biesiadkach, gm. Cyców, gdzie kierujący nieustalonym pojazdem potrącił będącą na jezdni 36-latkę. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący samochodem uciekł nie udzielając pomocy. Wczoraj policjanci wytypowali pojazd (audi a6), który brał udział w zdarzeniu.

Samochód zaparkowany był na jednej z posesji w miejscowości Kulik, gm. Siedliszcze. Posiadał uszkodzenia odpowiadające okolicznościom wypadku. Kwestią czasu były ustalenie, gdzie znajduje się właściciel pojazdu. Jego zatrzymania dokonali łęczyńscy kryminalni w Lublinie, gdzie młody mężczyzna pracował. 21-latek był bardzo zaskoczony. Okazało się, że nie posiada prawa jazdy. Noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej we Włodawie z wnioskiem o tymczasowy areszt. Za popełnione przez niego przestępstwa grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876