Kino pod chmurką, pokazy akrobatyki sportowej, animatorzy zabaw z dziećmi, popisy rowerowe - to niewielka część atrakcji zaplanowanych na zakończenie wakacji w Łęcznej.

Festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” odbędzie się 1 i 2 września 2017 r. na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej. Rozpoczęcie roku szkolnego stało się doskonałym pretekstem do wykorzystania tętniącego życiem, nowego skweru na potrzeby m. in. plenerowego kina. Filmy będzie można oglądać przez dwa dni, odpoczywając przy tym na wygodnych leżakach. W repertuarze pojawią się filmy animowane przeznaczone dla dzieci oraz te dla młodzieży i osób dorosłych. Szczegóły na stronie e-pojezierze.pl.

W piątek 1 września zapraszamy na skwer o godzinie 17.00. O dobrą zabawę dla dzieci zadbają animatorzy. W planie m.in. puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego. Emisja pierwszego filmu „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” rozpocznie się o godzinie 19.00, później wyświetlony zostanie, nominowany do dwóch Oscarów (za muzykę i dźwięk), remake westernu „3:10 do Yumy”.

Piątek to jedynie zapowiedź jeszcze ciekawszych atrakcji sobotnich. 2 września festyn rozpocznie się o godzinie 14.00. Na najmłodszych będzie czekała bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i popcorn, a także jeszcze więcej animatorów, gier i zabaw. Tego dnia odbędą się pokazy akrobatyki i acroyogi na placu do street workout’u (wystąpią m. in. Iwona Burago „Buri” i Ewelina Borowska „Boro”), a także widowiskowy pokaz rowerowy z wykorzystaniem specjalnie rozstawionej konstrukcji i pump tracku. Pokaz filmowy rozpocznie się o 19.00 od wyświetlenia kreskówki „Były sobie człowieki”, a po nim komedii kryminalnej przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych „Tajne przez poufne”.

Na dwudniowy festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” wstęp jest całkowicie bezpłatny. Festyn jest organizowany w ramach obchodów jubileuszu 550-lecia Miasta Łęczna.

Serdecznie zapraszamy na festyn „Rodzinne zakończenie wakacji”, który odbędzie się 1 i 2 września 2017 r. na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej.

Program imprezy:

1 września 2017 r.

17.00 – 19.00 – atrakcje dla najmłodszych, m.in. puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego

od 19.00 – kino plenerowe:

- dla najmłodszych kreskówka „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”

- dla trochę starszych nominowany do dwóch Oscarów (za muzykę i dźwięk) remake westernu „3:10 do Yumy”

2 września 2017 r.

14.00 – 19.00

- pokazy kolarstwa grawitacyjnego na specjalnie rozstawionej konstrukcji i pump tracku ( godz. 15.00, 16.00 i 17.00) przygotowane przez Lubelską Scenę Dirtową

- pokaz ćwiczeń na placu do street workout’u w wykonaniu Iwony Burago „Buri” i Eweliny Borowskiej „Boro” (godz. 16.30) – pokazowa rozgrzewka, figury acroyogowe połączone ze stretchem, pokaz na drążkach z wykorzystaniem własnej wagi, główne figury akrobatyczne

- zjeżdżalnia dmuchana

- gry i zabawy plenerowe dla dzieci z animatorami: puszczanie baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego, malowanie twarzy

- wata cukrowa i popcorn

od 19.00 – kino plenerowe:

- dla dzieci film animowany „Były sobie człowieki”

- dla młodzieży i dorosłych komedia kryminalna „Tajne przez poufne”

 

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876