W poniedziałkowe popołudnie pod sklep w Puchaczowie, podjechał pojazd marki Peugeot i chciał zaparkować. Kierowca zrobił to tak niefortunnie, że zaczepił zderzakiem auta o krawężnik. Druga próba zaparkowania zakończyła się ponownym uderzeniem zderzakiem w krawężnik.

Takie zachowanie kierowcy – młodej kobiety, wzbudziło w jednym z obserwujących zdarzenie, młodym 30-letnim mężczyźnie podejrzenie, że kobieta może być pod wpływem alkoholu. 30-latek uniemożliwił kierującej oddalenie się z miejsca zdarzenia i powiadomił o zaistniałej sytuacji dyżurnego KPP w Łęcznej, który wysłał na miejsce patrol policji.

Mężczyzna oświadczył funkcjonariuszkom, że wyczuł od kobiety woń alkoholu. Podejrzenia 30-latka potwierdziły się. Kiedy policjanci zbadali stan trzeźwości 28-letniej mieszkanki gminy Puchaczów okazało się, że ma ona w organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Kobiecie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozić może kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677