27 sierpnia odbędą się Dożynki Powiatu Łęczyńskiego w Milejowie podczas których kolejny już raz zostanie wybrana Miss Dożynek. W związku z tym wszystkie dziewczyny z naszego powiatu, które ukończyły 15 lat serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia kandydatek będą przyjmowane do 31 lipca w Starostwie Powiatowym lub przez Internet.
Uczestniczki będą miały okazję zaprezentować się w:
- pięknym i tradycyjnym stroju ludowym
- własnym stroju wieczorowym.


Plakat Miss Dozynek 2017Współorganizator konkursu Studio Wizażu & Stylizacji „Diva Glamour” jak co roku, w ramach nagrody oferuje uczestniczkom współprace ze światem mody. Do wygrania również wiele atrakcyjnych nagród zarówno pieniężnych jak i rzeczowych (m.in. bony na kursy językowe, sesja zdjęciowa, bilety na pokaz mody, biżuteria, vouchery na zakupy ubrań, vouchery sportowe, restauracyjne, kosmetyczne, fryzjerskie).
Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Promocji i Rozwoju, tel. 81 531 52 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na Fanpage Facebook - MISS DOŻYNEK

Fot. Angelika Paszkowska

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677