Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. został sponsorem strategicznym żużlowego Motoru Lublin – drużyny występującej w najlepszej lidze świata. Klub poinformował o tym w piątek. Dzięki sponsoringowi logotypy Bogdanki pojawią się na kevlarach zawodników, motocyklach oraz na klubowych ubraniach.

Kopalnia już w ubiegłym roku wspomagała klub, a konkretnie drużynę młodzieżowców – Bogdanka Motor Lublin – która startowała w Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów i dotarła do finału. Zdobyła też srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Nasza spółka od kilku lat konsekwentnie wspiera lubelski żużel. Z uwagą obserwujemy, jak rozwija się klub pod względem sportowym i organizacyjnym oraz dostrzegamy duże zainteresowanie żużlem, również wśród pracowników naszej spółki. Stąd przemyślana decyzja o zaangażowaniu w sponsoring Motoru Lublin – powiedział Artur Wasil, prezes zarządu Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.

Sponsoring Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A. to dla Motoru Lublin szansa kolejne podniesienie poziomu organizacyjnego i sportowego. Tym bardziej, że klub przedłużył też współpracę z Perłą – Browary Lubelskie S.A. o kolejne trzy lata.

Łęczna 14 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876