W pierwszej połowie marca odbyła się VIII edycja turnieju kickboxingu Piaseczno Open w którym udział wzięła również 11-osobowa ekipa Akademii Sztuk Walki z Łęcznej. Zawodnicy wywalczyli aż 20 medali indywidualnie w tym 8 złotych, 4 srebrne i 8 brązowych a także brąz drużynowo.

Spośród naszych startujących znaleźli się zawodnicy którzy zostali najlepszymi fighterami w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Brajan Sarachin walczący w formule ciągłej light-contact , w świetnym stylu wygrał wszystkie swoje walki jednogłośną decyzją sędziów zdobywając złoty medal swojej kategorii. Dzięki widowiskowości swoich walk zawodnik ten został wybrany najlepszym fighterem zawodów formuły light-contact. Brajan dodatowo wywalczył brązowy medal w formule przerywanej.

Izabela Chochół wywalczyła dwa złote medale w formule pointfighting wygrywając większość swoich walk przed czasem dzięki czemu została okrzyknięta najlepszą pointfighterką w kategorii dzieci.

Bardzo dobrze poradził sobie także Paweł Bielecki w walkach pointfighting i w walkach na softy rozgromił swoich wszystkich przeciwników, nie przegrywając żadnej walki stając 3 razy na najwyższym podium . Wychowanek naszego klubu został wyróżniony mianem najlepszego zawodnika kategorii dzieci.

Oliwier Harasim który dopiero przeciera się na krajowych matach, pokazał się z bardzo dobrej strony zdobywając w bardzo efektowny sposób dwa medale, złoty i srebrny w konkurencji pointfighting.

Wśród kadetów młodszych najlepszy okazał się Kacper Szymczuk, mając mocno obsadzoną kategorie doświadczonymi zawodnikami z czołowych klubów nie uległ presji i w fenomenalnym stylu wywalczył złoty medal.

Swoje pierwsze kroki na matach postawiły Wiktoria Mijas i Kinga Budzyńska debiutancki występ okazał się owocny. Obydwie dziewczyny wywalczyły srebrne medale w konkurencji pointfighting. Wiktoria dorzuciła dodatkowo brązowy medal w konkurencji light-contact , a Kinga brązowy medal w walce na softy.

Srebrnymi medalistami w walce na softy zostali Kuba Szymczuk i Julia Wójcik. Brązowymi medalistami w formule pointfighting zostali Julia Wójcik, Zuzanna, Chochół ,Jan Jurczykowski, Kuba Szymczuk rozgrywając swoje pojedynki na wysokim poziomie.

W konkurencji drużynowej walk na softy drużyna w składzie Paweł Bielecki, Julia Wójcik, Kuba Szymczuk zdobyła brązowy medal.

Dzięki tak wysokiemu dorobkowi medalowemu Akademia Sztuk Walki z Łęcznej została najlepszym klubem turnieju.

Do zawodów zawodników przygotowywali trener Dawid Szewczyk i Karol Michalczuk.

 

Łęczna 28 marca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876