Siedmioosobowa reprezentacja młodych łęczyńskich fighterów wzięła udział w Grand Prix Polski w Kickboxingu w Mińsku Mazowieckim. Zawodnicy zdobyli 15 medali: 7 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe.

Rywalizacja dzieci rozpoczęła się od konkurencji SOFT STICK, gdzie po emocjonujących walkach Lena Głowienka zdobyła srebrny medal a Aleksander Warszawski, nie pozostawiając rywalom żadnych złudzeń sięgnął po złoto. Dodatkowo, w formule POINTFIGHTING Lena wywalczyła aż dwa medale: złoty w kat. – 27 kg i brązowy w kat. – 30 kg, a Olek w kategoriach – 30 kg oraz – 33 kg - dwa srebrne krążki. Złoty medal w kat. – 33 kg, po zaciętej walce finałowej zdobył Bartosz Blacha.

Starty kadetów młodszych w formule POINTFIGHTING rozpoczął Daniel Szostakiewicz. Stoczył wiele trudnych pojedynków i sięgnął po najwyższe trofea – dwa złote medale. Swoje umiejętności bardzo dobrze zaprezentowali: Igor Głowienka, zdobywając dwa brązowe medale, Bartek Sadowski dwa srebrne i Kacper Głowienka wygrywając złoto. Należy zaznaczyć, iż walka finałowa pomiędzy Kacprem i Bartkiem była ozdobą turnieju i zakończyła się owacją publiczności.

Nasi zawodnicy spróbowali swoich sił w konkurencji LIGHT CONTACT. Debiutujący w formule walk ciągłych Igor Głowienka zdobył brązowy medal, a jego brat Kacper, pokonując w pięknym stylu wszystkich rywali wywalczył złoto.