Stowarzyszenie Agroturystyczne „Polesia Czar” 16 czerwca zaprasza na kolejną edycję „Kameralnego Rajdu Rowerowego”. Formuła rajdu jest otwarta, będą mogli wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani, którzy stawią się do godz. 10.00 na miejscu zbiórki tj. w Łęcznej na parkingu przy spichlerzu w parku na Podzamczu.

Zachęcamy na wspólną wycieczkę całe rodziny. Trasa rajdu: Łęczna – jez. Łukcze – Łęczna, liczy ok. 45 km i wiedzie głównie przez teren gminy Ludwin: z Łęcznej przez Witaniów, Kolonię Ludwin, Ludwin, Dąbrowę do Ośrodka Wypoczynkowego „Łukcze”.

W ośrodku odbędzie się dłuższy odpoczynek grupy z poczęstunkiem słynnymi pierogami z gospodarstwa agroturystycznego „Marynka”. Powrotna droga będzie prowadziła przez Rogóźno, Uciekajkę, Dratów, Puchaczów na parking przy cmentarzu komunalnym gminy Łęczna w Starej Wsi. W drodze nad jezioro Łukcze i z powrotem odbędzie się po jednym krótkim postoju. Znaczna część trasy wiedzie drogami szutrowymi, na których najlepiej sprawdzają się rowery z grubszymi oponami.

Pogoda na weekend zapowiada się słoneczna, warto więc zabrać ze sobą wodę i nakrycie głowy, a na wspólny piknik nad jeziorem - koc.

Łęczna 11 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876