W sobotę 18 maja na stadionie w Łęcznej podczas meczu piłki nożnej o mistrzostwo II Ligi pomiędzy drużyną Górnika Łęcznej i Radomiaka Radom doszło do odpalenia rac świetlnych. Policjanci zatrzymali czterech kibiców w wieku 22-30 lat.

W sobotę na stadionie w Łęcznej podczas trwania meczu kibice przyjezdni rozłożyli tzw. sektorówkę oraz założyli kominiarki w celu uniemożliwienia identyfikacji, po czym odpalili race świetlne. W drugiej połowie meczu kibice Górnika Łęczna również rozłożyli sektorówkę i odpalili race świetlne.

Zabezpieczający imprezę policjanci zajęli się identyfikacją tych osób. Stróże prawa szybko ustalili osoby odpowiedzialne za zakłócenie przebiegu imprezy masowej. Bezpośrednio po zakończonym meczu policjanci zatrzymali czterech mężczyzn. Okazali się nimi młodzi mężczyźni w wieku 22-30 lat. Wszyscy czterej mężczyźni zostali dziś doprowadzeni w trybie przyśpieszonym przed oblicze sądu. Kibice odpowiedzą za zakłócenie przebiegu imprezy.

Łęczna 20 maja

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876