W sobotę 14 kwietnia z udziałem zawodników z 15 klubów odbyła się szósta edycja turnieju kickboxingu Piaseczno Open dla dzieci, kadetów młodszych i starszych.

Wśród startujących znalazło się pięciu zawodników Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan ze Świdnika i Łęcznej, z których trzej stanęli na podium.

Trzy medale wywalczył w Piasecznie Paweł Wilczopolski, który tryumfował w formule pointfighting w dwóch kategoriach wagowych -42 i -47 kg i był drugi w light-contact -42 kg kadetów młodszych. Za swój występ odebrał także puchar dla najlepszego kadeta młodszego imprezy w formule pointfighting. Złoty medal w pointfighting i brązowy w light contact kadetów starszych -52 kg zapisał na koncie Michał Markowski, który wraz z kolegami z klubu Azja Pabianice zdobył także srebro w walkach drużynowych pointfighting. Na drugim miejscu w pointfigthing dzieci starszych rywalizację ukończył Jakub Wojciechowski.

Kolejnym startem danowców będzie udział w towarzyskim turnieju taekwondo Ippon Cup dla dzieci i młodzików w czeskiej Ostrawie. W zawodach uczestniczyli także zawodnicy ASW Go-Fight Łęczna.

Na zdjęciach Paweł Wilczopolski (na podium) i Kuba Wojciechowski.

 

Łęczna 17 kwietnia

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876