O tym, że w Ostródzie odbyła się 25. edycja mistrzostw Polski w taekwondo pisaliśmy wczoraj. Podaliśmy też wyniki 27-osobowej ekipy Lubelskiego Klubu Sportów Walki Dan z sekcji w Świdniku i Łęcznej. Dzisiaj informujemy o sukcesach Akademii Sztuk Walki Go-Fight z Łęcznej.

Reprezentowało ją dziewięciu zawodników, którym udało się zdobyć, aż 13 medali w tym trzy złote, siedem srebrnych i trzy brązowe. Największym dorobkiem medalowym może pochwalić się najmłodsza zawodniczka Lena Głowienka, która zdobyła złoty medal w walkach soft-stick, złoty i srebrny medal w technikach specjalnych oraz srebrny medal w układach tradycyjnych.

Świetnie zaprezentował się też Kacper Szymczuk zdobywając 3 srebrne medale. Pierwsze srebro wywalczył w konkurencji walk semi-contact, potem dorzucił jeszcze dwa srebrne medale w technikach specjalnych.

Bardzo dobry występ zaliczył Jakub Parczewski zdobywając złoty medal w układach tradycyjnych i srebrny medal w konkurencji walk przerywanych semi-contact.

W konkurencji soft stick bardzo dobrze pokazał się Igor Głowienka zdobywając srebrny medal. Warto wspomnieć, że zawodnik ten w drodze do finału zakończył trzy walki przed czasem, Igorowi również udało się zdobyć brązowy medal w technikach specjalnych. W tej samej konkurencji świetne walki stoczył również Olaf Steć kończąc dwa pojedynki przed czasem, niestety w walce o wejście do strefy medalowej przegrał ostrzeżeniem, co niestety wykluczyło go z dalszej rywalizacji.

Dwa brązowe medale w walkach przerywanych i w technikach specjalnych wywalczył Kacper Głowienka. Na czwartym miejscu walk przerywanych semi-contact uplasował się Bartosz Sadowski, który niestety przez uraz doznany we wcześniejszym pojedynku nie był w stanie podjąć walki o brąz. W zawodach także udział wzięli Sara Steć i Olek Warszawski, którego start był debiutem na Mistrzostwach Polski.

Turniej ten był też sprawdzianem przed zbliżającym się pucharem Piaseczna oraz Mistrzostwami Polski w Kickboxingu które odbędą się kolejno 14 i 27 kwietnia.

Łęczna 21 marca

Szukasz informacji? Sprawdź u nas.

logo e pojezierze 2023 ciemne ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redakcja

tel. 602 811 876
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876