Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia, Cezary Oleksiejczuk z klubu GKS Górnik Łęczna, już 23 marca w Lublinie stoczy pierwszy zawodowy pojedynek w formule MMA. Gala odbędzie się w największej na Lubelszczyźnie hali sportowej Globus, która może pomieścić 5000 widzów.

Cezary to młodszy z braci Oleksiejczuków. Jego starszy brat, Michał Oleksiejczuk w 2016 roku zdobył pas mistrzowski TFL w kategorii półciężkiej a następnie trafił do największej światowej organizacji UFC. Cezary ma na swoim koncie trzy zwycięstwa na TFL w formule semi pro oraz jedną porażkę. „Osiemnastolatek chce iść w ślady starszego brata. Nie jest przypadkowym zawodnikiem i mamy jasno obrany cel jego kariery. Jeśli wszystko ułoży się tak jak zakładamy to ma duże szanse na sportowy rozwój. Pamiętajmy jednak, że Czarek to nie Michał i każdy musi pracować na swój rachunek” - mówi Jacek Sarna.

Przypomnijmy, reprezentant klubu GKS Górnik Łęczna zadebiutował w TFL podczas gali TFL 9 w Garwolinie gdzie już w pierwszej rundzie pokonał przez TKO Piotra Hermana, podczas kolejnej gali uległ Ukraińcowi Vladowi Chernobrvyetsowi, trzecią walkę stoczył podczas ostatniej odsłony gali TFL 12: Hydrotruck Night, która odbyła się w Radomiu w listopadzie ubiegłego roku po raz kolejny wygrywając przez TKO w pierwszej rundzie z Igorem Czernikiem.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876