W środę, 25 listopada zostały otwarte pierwsze sklepy znanych marek i sieci w ramach obiektu parku handlowego na ulicy Polnej w Łęcznej. Mieszkańcy miasta tłumnie ruszyli na zakupy w nowym obiekcie. Przed niektórymi placówkami tworzyły się kolejki.

Park Handlowy Polna nie jest typową galerią handlową. Podobnie jak do sklepów w obiekcie „Wamexu” na dworcu autobusowym, do każdej z placówek w „parku handlowym” wchodzi się oddzielnym wejściem, prosto z ulicy.

Ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia nie było uroczystego otwarcia. Obiekt udekorowano balonikami, a o godzinie 10.00 po prostu kilka pierwszych sklepów otworzyło swoje podwoje dla klientów. Wszystkie placówki mają być czynne jeszcze przed świętami. Docelowo w Łęcznej pojawią się nowe marki, zakupy będzie można robić np. w placówkach Smyk, Tedi, Empik, Neonet, Pepco, Rossmann.

 

Łęczna 26 listopada 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677