Wieczorem do łęczyńskiej komendy zgłosiła się zaniepokojona matka i zawiadomiła o zaginięciu niepełnosprawnej 33 letniej córki, która wyszła na spacer i pomimo zmroku nie powróciła do domu.

Do zaginięcia 33-letniej mieszkanki gm. Ludwin doszło 13 lutego po południu. Jak wynikało ze zgłoszenia matki, córka około godz. 16:00 wyszła z domu na spacer i pomimo zapadającego zmroku nie powróciła. Z uwagi, że zaginiona kobieta to osoba całkowicie niesłysząca, łęczyńscy funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działań.

Poszukiwania były prowadzone przy użyciu specjalistycznego sprzętu m.in. kamery termowizyjnej, noktowizora i psa patrolowo-tropiacego o nazwie Habitus. Gdy łęczyńscy mundurowi przeczesywali teren lasu, pies służbowy podjął trop i doprowadził funkcjonariuszy do zaginionej 33-latki. Zziębnięta kobieta natychmiast uzyskała pomoc medyczną, a następnie trafiła pod opiekę rodziny.

Łęczna 15 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876