Wczoraj na obwodnicy Lublina miało miejsce zdarzenie drogowe, na łuku drogi i przy mokrej nawierzchni kierowca pojazdu marki Hyundai stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne.

24 czerwca przed godziną 19 dyżurny świdnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Lublina przed węzłem „Lublin-Zadębie”. Na miejscu policjanci ustalili, że 29-latek kierujący pojazdem marki Hyundai jadąc w kierunku Lublina na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w bariery odgradzające jezdnie, a następnie w bariery energochłonne po prawej stronie drogi – wbijając się w nie. W momencie zdarzenia droga była mokra z uwagi na opady atmosferyczne.

Badanie alkomatem wykazało, że 29-latek był trzeźwy. Na szczęście ani kierującemu, ani pasażerowi nic się nie stało. Czynności zakończyły się postępowaniem mandatowym.

Łęczna 25 czerwca 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876