Policjanci zatrzymali 20-latka, który wybił szybę w zaparkowanym pojeździe, a następnie wszedł do niego i zasnął na tylnej kanapie. Rano śpiącego mężczyznę odkrył w swoim samochodzie właściciel i niezwłocznie powiadomił policję.

W sobotę po godz. 7:00 świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wybiciu szyby w zaparkowanym pojeździe marki Peugeot na jednej z ulic Świdnika. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali właściciela samochodu, który wskazał uszkodzony pojazd oraz śpiącego w nim mężczyznę. Po obudzeniu nieproszonego gościa okazało się, że jest nim 20-letni mieszkaniec Świdnika.

Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Okazało się, że z samochodu nic nie zginęło. Właściciel oszacował straty. 20-latek usłyszał już zarzut w sprawie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 2 grudnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876