17 czerwca w godzinach wieczorowych doszło do wypadku drogowego, podczas którego kierujący motocyklem typu cross wjechał w idącą ulicą 15-latkę. Dziewczyna z obrażeniami trafiła do szpitala, a kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia.

W poniedziałek po godz. 21 dyżurny świdnickiej komendy odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Kolonia Trawniki kierujący motorem wjechał w pieszą, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że poszkodowana to 15-letnia gminy Trawniki, która szła lewą stroną jezdni wraz z siostrą i koleżanką. W pewnym momencie wjechał w nią kierujący crossowym motorem, który jechał w tym samym kierunku, w którym poruszały się piesze. Po zdarzeniu motocyklista oddalił się z miejsca wypadku.

Policjanci ustalili, że kierującym motorem crossowym był 15-latek z gminy Trawniki – znajomy pokrzywdzonej. Usłyszał już zarzut czynu karalnego. O dalszych losach nieletniego zadecyduje Sąd Rodzinny.

Łęczna 20 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876