Z 4 promilami i bez uprawnień 30-latek wsiadł za kierownicę pojazdu marki Mitsubishi. Podczas jazdy w tym stanie doprowadził do kolizji z innym pojazdem, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilkuset metrów wjechał do rowu.

10 czerwca o godz. 13:00 dyżurny świdnickiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Kawęczyn pojazd osobowy wjechał do rowu. Na miejscu policjanci ustalili, że kierowcą samochodu marki Mitsubishi jest 30-latek z gminy Rybczewice. Od mężczyzny czuć było wyraźną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Okazało się, że kierujący mitsubishi wcześniej był sprawcą kolizji drogowej. Kilkaset metrów od miejsca wjechania do rowu, na łuku drogi, najechał na kierującą pojazdem Peugeot, która poruszała się z naprzeciwka.

30-latek został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono u niego ogólne potłuczenia ciała. Teraz mężczyzna odpowie za jazdę bez uprawnień oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Łęczna 12 czerwca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876