W poniedziałek przed północą na szlaku kolejowym z Lublina w kierunku Warszawy zginął 18-latek. Teraz trwa ustalanie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło po godzinie 23 w miejscowości Klementowice w gminie Kurów. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku na szlaku kolejowym Lublin – Warszawa. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż ochrony kolei.

Okazało się, że jadąca bez wagonów lokomotywa potrąciła znajdującego się na torowisku 18-latka. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Puław zginął na miejscu.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn tego, tragicznego w skutkach wypadku. Decyzją śledczych ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Przez dwie godziny ruch na szlaku kolejowym odbywał się z utrudnieniami.

Łęczna 17 listopada 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876