Dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło dziś rano na skrzyżowaniu alei Witosa z ulicą Moritza. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący samochodem marki Audi podczas skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z fordem.

Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 6 na skrzyżowaniu alei Witosa z ulicą Moritza w Lublinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, kierujący samochodem marki Audi jechał od centrum miasta. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu na 54-latce kierującej fordem. W wyniku zderzenia, śmierć ponieśli dwaj pasażerowie audi. 30-letni kierowca, jak również 54-letnia kierująca fordem z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 54-latka była trzeźwa. Od obojga kierowców pobrano krew do badań.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Lublinie, biegły oraz prokurator. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

 

Łęczna 22 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876