17-latek został tymczasowo aresztowany, po tym jak na przystanku zażądał pieniędzy od nieletnich chłopców. Jednemu z nich zabrał czapkę, a gdy ten chciał ją odzyskać, stał się agresywny. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że napastnik wyjął nóż i zaczął ich gonić.

Kryminalni z Bychawy ustalili sprawcę rozboju, do którego doszło w poniedziałek w Czerniejowie. Po godzinie 17.00 w okolicy przystanku autobusowego 17 latek w towarzystwie swoich znajomych podszedł do czterech nieletnich chłopców. Zażądał od nich pieniędzy, a kiedy ci odmówili, zabrał jednemu z nich czapkę i stał się agresywny. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że napastnik wyjął nóż. Chłopcy zdołali uciec, a później zgłosili się do III komisariatu.

Sprawę prowadzą policjanci z Bychawy, którzy ustalili uczestników zdarzenia i zatrzymali 17-latka z gm. Jabłonna. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej i usiłowania rozboju. Został już tymczasowo aresztowany.

Łęczna 25 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.chawa

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876