Śmierć poniosły cztery osoby w wyniku wczorajszego (14 stycznia) zderzenia pojazdu osobowego z ciężarowym na drodze S17. Dwie z ofiar to mieszkańcy woj. lubelskiego.

W tragicznym wypadku, który miał miejsce we wtorek na trasie Lublin – Warszawa, zginęli mieszkańcy naszego regionu. Zdarzenie miało miejsce około godziny 12.30 na drodze S17 na wysokości miejscowości Lubice w gminie Kołbiel w powiecie otwockim. Samochód osobowy marki Renault wbił się w tył naczepy pojazdu ciężarowego.

Siła uderzenia była tak wielka, że czterej młodzi mężczyźni podróżujący renaultem zginęli na miejscu. Ciężko było ich nawet wydostać z wraku pojazdu. Udało się to dopiero przy użyciu dźwigu, który uniósł naczepę ciężarówki, dzięki czemu możliwe było wyciągnięcie auta osobowego spod naczepy.

Wypadek stał się tuż przed miejscem gdzie droga dwupasmowa zwęża się, a ruch pojazdów jest siłą rzeczy spowolniony. To sprawiło, że utworzył się ok. 2 km zator. Kierowca renaulta najprawdopodobniej zbyt późno się o tym zorientował i z bardzo dużą siłą uderzył w naczepę. Śmierć na miejscu poniosło dwóch mieszkańców powiatu lubelskiego i dwóch obywateli Ukrainy.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Łęczna 15 stycznia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876