Kryminalni zatrzymali 28-latka, który pomimo młodego wieku poszukiwany był aż 10 listami gończymi i 4 nakazami. Łącznie do odbycia ma karę ponad 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z posesji w gm. Wólka.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie wspólnie z kryminalnymi z VI Komisariatu Policji ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 14 podstawami prawnymi 28-latka z Lublina. 18 marca rano funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Lublina na terenie jednej z posesji w gm. Wólka.

Mężczyzna poszukiwany był od 2014 roku m.in. 10 listami gończymi i 4 nakazami. Na jego koncie były między innymi kradzieże z włamaniem czy zniszczenie mienia. 28-latek ukrywał się poza granicami kraju, jednak w ostatnim czasie wrócił do Polski i policjanci wpadli na jego trop. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie ponad 12 lat pozbawienia wolności.

28-letni mieszkaniec Lublina trafił do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Łęczna 19 marca

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876