Schował się w barze, a po jego zamknięciu ukradł pieniądze i papierosy. Uciekając rozbił drzwi i zabrał ze sobą rejestrator monitoringu z lokalu. Miał nadzieję, że dzięki temu uniknie kary.

Do zdarzenia doszło w Lubartowie. Właściciel jednego z barów na terenie miasta zgłosił, że ktoś włamał się i okradł jego lokal, a łączna wartość strat została oszacowana na blisko 7 tysięcy złotych. Policjanci, którzy zajęli się sprawą bardzo szybko ustalili, że sprawca wpadł na nietypowy pomysł popełnienia przestępstwa. Mianowicie przed zamknięcie baru ukrył się w jego wnętrzu, a gdy lokal opuścili już wszyscy klienci i pracownicy, przez nikogo nie niepokojony przeszukał pomieszczenia i ukradł pieniądze z utargu i papierosy.

Uciekł wybijając dziurę w drzwiach wejściowych. Zabrał też ze sobą rejestrator monitoringu z lokalu myśląc, że dzięki temu nie zostanie zidentyfikowany i złapany. Już kilka dni po kradzieży podejrzany był w rękach policji. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec Lubartowa. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutu kradzieży z włamaniem. Grozi za to kara do 10-lat pozbawienia wolności.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876