Dzisiaj, 5 października w nocy został do kontroli drogowej zatrzymany przez policyjny patrol kierowca auta renault. Jak się okazało mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków.

W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci wydziału prewencji w Lubartowie zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault. Kierował nim 21-letni mieszkaniec gminy Ostrów Lubelski. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy na ulicy Rynek I w Lubartowie. Podczas legitymowania mężczyzna zaczął się dziwnie i nerwowo zachowywać. Sprawdzenie trzeźwości nie wykazało alkoholu w organizmie 21-latka. Podczas przeszukania auta policjanci znaleźli w samochodzie, ukryte w poduszce, dwa woreczki foliowe - jeden z zawartością białej substancji a drugi z suszem roślinnym.

Jak okazało się po sprawdzeniu testerem na zawartość narkotyków substancje te to marihuana oraz amfetamina. 21-latek został również poddany badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Okazało się, że prowadził pojazd pod wpływem amfetaminy. Przy dalszej kontroli wyszło na jaw, że prowadził samochód pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Samochód został odholowany na parking strzeżony, a 21-latek zatrzymany i przewieziony do lubartowskiej komendy. Mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Łęczna 05 października 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876