Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego finału kąpieli nad Jeziorem Firlej. W sobotę 38-latek topił się w jeziorze po tym, jak ześlizgnął się z materaca.

W sobotę po godz. 17 dyżurny lubartowskiej komendy został powiadomiony o wyciągnięciu z wody 38-letniego mężczyzny, który zaczął się topić w Jeziorze Firlej.

Jak ustalili policjanci, przypadkowe osoby wypoczywające nad jeziorem widząc, że mężczyzna przez dłuższy czas nie wypływa spod powierzchni wody, pospieszyli mu na pomoc. Po kilku minutach wyciągnęli go na brzeg i ruszyli do udzielania pierwszej pomocy. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przywróciła 38-latkowi akcję serca. Mieszkaniec woj. łukowskiego w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala w Lubartowie. Niestety, w niedzielę rano mężczyzna zmarł.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna najprawdopodobniej ześlizgnął się z materaca, na którym leżał w jeziorze.

Łęczna 25 sierpnia 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876