Policjanci poszukują sprawców kradzieży produktów spożywczych i przemysłowych. Każdy kto rozpoznaje widniejące na nagraniach osoby proszony jest o kontakt, osobiście lub pod nr tel. (81) 85 26 290.

Do kradzieży doszło 11 października w jednym z marketów na ul. Lubelskiej w Lubartowie. Na nagraniu widać jak dwie kobiety i mężczyzna poruszają się po sklepie, chowając w torby i kosze różne produkty, po czym wychodzą nie płacąc za towar.

Dwie kobiety to osoby w wieku ok. 25-35 lat. Jedna z nich ubrana jest w kurtkę i jeansy koloru niebieskiego, buty w jasnym kolorze z białymi podeszwami, włosy ciemne związane w kucyk, w ręce trzyma torbę w jasnym kolorze. Druga natomiast, ubrana jest w kurtkę koloru czarnego oraz jeansy koloru niebieskiego, włosy ciemne związane w kok, z torbą na ręce koloru brązowego.

Mężczyzna to osoba w wieku ok. 35- 45 lat, ma włosy dłuższe siwiejące, ubrany był w jeansy koloru niebieskiego, kurtkę koloru czarnego z czerwonymi wstawkami na rękawach i plecach oraz biało-czerwonym pasem umiejscowionym na rękawach i przedzie kurtki.

Osoby, które rozpoznają sprawców kradzieży lub posiadają informację na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie tel. (81) 85 26 290. Policja zapewnia anonimowość.

 

Łęczna 29 października

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

 

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876