Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą pojazdem marki Dacia było przyczyną kolizji na drodze krajowej nr 48. W zdarzeniu uczestniczyło trzy pojazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 1 czerwca po południu na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Przytoczno. 23-letnia kierująca pojazdem marki Dacia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia bocznego z pojazdem marki VW. W wyniku tego uderzenia kierujący autem 37-letni mieszkaniec Gdańska stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kolejnym volkswagenem, którym kierował 57-letni mieszkaniec powiatu ryckiego.

Do szpitala został przetransportowany 37-letni kierujący volkswagenem wraz z dwójką dzieci w wieku 7 i 2 lat. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne i zdarzenie zostało zaklasyfikowane jako kolizja drogowa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że wszyscy kierujący biorący udział w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

23-letnia mieszkanka powiatu krasnostawskiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym będzie odpowiadała przed sądem.

 

Łęczna 2 czerwca

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876