W styczniu nastąpiło uroczyste otwarcie punktu kasowego SKOK Energia w Łęcznej. Wśród przybyłych gości był m.in. burmistrz Łęcznej Leszek Włodarski, samorządowcy, przedstawiciele związków zawodowych i pracowników kopalni. Janusz Wnuk, prezes zarządu SKOK Energia przybliżył działalność i plany rozwoju Kasy. Podczas otwarcia można też było obejrzeć okazjonalną wystawę monet.

SKOK Energia powstała w wyniku partnerskiego połączenia się dwóch bliźniaczych Kas: SKOK Kozienice - świadczącej usługi finansowe głównie dla pracowników Elektrowni Kozienice oraz SKOK Bogdanka - świadczącej usługi finansowe przede wszystkim dla pracowników LW „Bogdanka” S.A. Elektrownię Kozienice i LW Bogdankę od ponad dwudziestu lat łączy ścisła współpraca biznesowa – LW Bogdanka dostarcza ponad połowę swojego wydobycia do elektrowni. Ponadto członkowie obu kas jako pracownicy funkcjonują od kilku lat w ramach grupy ENEA.

- Efektem naszego połączenia stały się większe zasoby finansowe i ludzkie, a dzięki zintegrowaniu różnych kompetencji i doświadczeń jesteśmy w stanie zaproponować naszym członkom najlepsze dostępne na rynku produkty finansowe, poprawić szybkość procesu obsługi Członków Kasy i zwiększyć bezpieczeństwo powierzonych nam środków – mówił prezes Janusz Wnuk.

Członków SKOK Energia jest blisko 11 tys. i mogą korzystać z 14 punktów, w tym z trzech usytuowanych w Łęcznej, Bogdance i Cycowie.

SKOK Energia jest obecnie Kasą otwartą, z której usług mogą korzystać wszyscy zainteresowani i oferuje m.in.: kredyty hipoteczne, pożyczki gotówkowe, karty płatnicze, dostęp do konta oraz zakładanie lokat i zaciąganie pożyczek również poprzez bankowość internetową i mobilną. Pracownicy są mieszkańcami Łęcznej.

Łęczna 10 lutego 2020

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677