42-letni kierowca audi podczas wymijania zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia lusterkami z renault. Jak się okazało, mężczyzna kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości i na zakazie. Wkrótce za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło 7 lipca około godziny 20.00 w miejscowości Leopoldów. 42-letni mieszkaniec gminy Łęczna kierująca audi podczas wymijania z renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia się lusterkami obu pojazdów.

Sprawca zdarzenia nie zatrzymał się, wobec czego kierująca renault, 20-letnia mieszkanka Łęcznej, zawróciła i pojechała za sprawcą kolizji na jedną z posesji w gminie Milejów. Kobieta wezwała na miejsce patrol policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu od kierującego audi w związku z czym został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Jak się okazało 42-letni mieszkaniec gminy Łęczna prowadził pojazd mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że dodatkowo ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 42-latek wkrótce za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Łęczna 8 lipca 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677