Nad ranem 1 lutego na kładce pieszo-rowerowej nad ulicą Lubelską w Łęcznej wywieszono plakat z hasłem "fałszywa plandemia". To jeden z przejawów zmęczenia ludzi zarówno samą pandemią jak i ograniczeniami jakie na nas nakłada rząd. Zmęczeni są przedsiębiorcy, którym grozi bankructwo, zmęczeni są ich pracownicy, których zżera niepewność co do dalszego zatrudnienia. Coraz bardziej „wkurzeni” są po prostu Polacy, funkcjonujący w nienaturalnej, chorobliwej sytuacji, a nie normalnym życiem.

Banner pojawił się przed godziną 7 rano. Na mieście pojawił się też drugi baner na ulicy Szkolnej namawiający do otworzenia gospodarki.

Świadczy to w oczywisty sposób, że ludzie nie tylko mają dość tzw narodowej kwarantanny, ale w dużej części już jej nie akceptują. Nie chcą jej przedłużania, szczególnie, że nie rozumieją i często nie popierają rządowych kryteriów zamykania i otwierania branż. Przedsiębiorcy, nie mogąc się doczekać pomocy, wznawiają działalność mimo zakazów. Do sądów trafiają pozwy przeciwko skarbowi państwa. Narasta chaos, którego źródłem są niewątpliwie chaotyczne, niespójne i niezrozumiałe decyzje rządu, który już wielokrotnie zaprzeczał sam sobie.

Łęczna 3 lutego 2021

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

Internetowa Gazeta Regionalna

logo pojezierze 2021 ok

  

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A

www.e-pojezierze.pl

e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677
tel. 602 811 876