Ratusz chce rozpocząć przygotowania do wdrożenia w Łęcznej programu rządowego „Mieszkanie Plus”. Gmina wytypowała w Łęcznej w pobliżu ul. Jaśminowej nieruchomość, na której może powstać inwestycja realizowana w ramach programu.

Do opracowywania koncepcji wdrażania programu i planowania realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia niezbędne jest określenie rzeczywistego zainteresowania mieszkańców inwestycją. W tym celu przygotowana została ankieta.

Wypełnioną ankietę należy osobiście złożyć w Urzędzie Miejskim w Łęcznej, Plac Kościuszki 5, pok. nr 1 w godzinach pracy urzędu. Ankiety będą przyjmowane w dniach od 23 września 2019 r. do 23 października 2019 r.

Po analizie złożonych ankiet przewiduje się zorganizowanie dla zainteresowanych mieszkańców spotkań informacyjnych z udziałem przedstawicieli PFR Nieruchomości S.A., spółki realizującej zadania w programie Mieszkanie Plus.

Więcej informacji dotyczących programu rządowego - Mieszkanie Plus znaleźć można na stronie www.mieszkanieplus.gov.pl. Informacje dotyczące ankiety Urząd Miejski w Łęcznej Plac Kościuszki 5, pok. nr 1 – tel. 81 535 86 53.

Łęczna 21 września 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876