Kino plenerowe zakończy rodzinny festyn w Łęcznej. 25 sierpnia będą gry i zabawy dla dzieci, dmuchana zjeżdżalnia, pokazy strażackie i wiele innych atrakcji.

Impreza organizowana jest po raz trzeci przez Urząd Miejski w Łęcznej. Odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia na skwerze pomiędzy osiedlami Bobrowniki i Niepodległości, przy ulicy Wierzbowej.

Jak informują organizatorzy festyn rozpocznie się o godzinie 12,00. Początkowo zabawę poprowadzą panie z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łęcznej. Najmłodsi uczestnicy będą mogli pobawić się przy muzyce, ozdobić buzie malowidłami i wziąć udział w konkursach z nagrodami w postaci słodyczy. Nieco później rozpoczną się atrakcje przygotowane przez animatorów z lubelskiej Sceny Juno. W tym roku oprócz zabaw tanecznych i teatralnych prowadzonych przez wróżkę, będzie można pobawić się podczas minikoncertu pieśni biesiadnych.

Zabawom przy scenie będą towarzyszyć pokazy sprzętu pożarniczego przygotowane przez strażaków z OSP Łęczna. Nie zabraknie także popcornu, który przyda się szczególnie podczas wieczornych seansów filmowych. A te zaczną się około godziny 20.00. Organizatorzy zapewniają miejsca siedzące, ale warto mieć ze sobą ciepłe ubrania lub koc. Jako pierwszy zostanie wyświetlony film familijny „Był sobie pies”. Produkcja z czworonogiem w roli głównej powinna trafić w gusta młodszych widzów. Dla nieco starszych odbiorców proponowana jest belgijsko-francuska komedia „Przychodzi facet do lekarza”.

Łęczna 18 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677