Skokiem do wody w ubraniu Leszek Włodarski, burmistrz Łęcznej otworzył wyremontowaną pływalnię w mieście. Tym samym udowodnił, że ma dystans do siebie, chociaż niektórzy, z różnych pozycji, nie pochwalają jego czynu.

Najważniejsze jednak, że od poniedziałku 5 sierpnia łęczyńska pływalnia ponownie została oddana w ręce mieszkańców. Przez ostatnie 1,5 roku na basenie trwały prace remontowe. Wymieniono całą infrastrukturę doprowadzania i uzdatniania wody oraz instalacje energetyczne, sanitarne i wentylacyjne. Jest również nowa niecka basenowa, oświetlenie i glazura na ścianach. To był generalny i niezbędny remont mającego blisko 40 lat basenu w Łęcznej.

Z wyremontowanego obiektu, co najmniej do końca wakacji, zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli korzystać bezpłatnie. Pływalnia przy ul. Szkolnej jest dostępna przez cały tydzień w godzinach od 13 do 19 (ostatnie wejście o godz. 18). Na basen może wejść maksymalnie 15 osób.

Łęczna 6 sierpnia 2019

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677