Łęczyńscy policjanci poszukują świadków kradzieży, do której doszło 28 listopada po południu w okolicach ulicy Średniej w Łęcznej. Nieustalony mężczyzna podbiegł do mieszkanki Łęcznej i wyrwał należącą do niej torebkę.

Łęczyńscy policjanci poszukują świadków kradzieży na tzw. „wyrwę”, do której doszło wczoraj po południu, około godziny 16:50 – 17:00 w okolicach ulicy Średniej w Łęcznej. Nieustalony młody mężczyzna podbiegł od tyłu do 56-letniej mieszkanki Łęcznej i wyrwał należącą do niej torebkę. Sprawca uciekł w kierunku Al. Jana Pawła, gdzie czekało na niego jeszcze dwóch młodych mężczyzn. We trzech zaczęli uciekać w kierunku ul. Mickiewicza. Z ustaleń wynika, że nie mieli więcej niż ok. 20 lat, zaś jeden z nich miał założony szalik klubowy. Wówczas podjechał do nich nieznany mężczyzna, odebrał torebkę i oddał kobiecie. Po wszystkim odjechał nie pozostawiając swoich danych. Sprawca kradzieży wraz z kompanami ostatni raz widziany był przy schodach prowadzących do ul. 3-go Maja.

Policjanci poszukują świadków tego zdarzenia, a w szczególności mężczyzny, który wykazał się bohaterską postawą. Osoby, które mogą dostarczyć informacji o zdarzeniu proszone są o kontakt osobisty lub pod numerami telefonów: (81) 752-72-70 lub 997/112.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, Zofiówka 135 A
www.e-pojezierze.pl
e-mail: gazeta@e-pojezierze.pl

.

Redaktor

tel. 793 810 222
.
Biuro Reklamy
tel. 500 295 677