W VII edycji turnieju kickboxingu „Piaseczno Open” zawodnicy Łęczyńskiej Akademii Sztuk Walki Go Fight w 31-osobowym składzie rywalizowali na bardzo wysokim poziomie sportowym w konkurencjach: soft stick, pointfighting, light contact oraz w konkurencjach drużynowych. Zdobyli 13 złotych,11 srebrnych oraz 19 brązowych medali w indywidualnych konkurencjach.

W drużynowej rywalizacji najmłodszych dzieci 7-9 lat zawodnicy Akademii zajęli 1 i 2 miejsce. Starszym dzieciom 8-10 lat także udało się zająć dwa najwyższe miejsca podium. O ogromnym sukcesie mogą mówić Hania Czubacka oraz Paweł Bielecki, którzy zostali wybranymi najlepszymi pointfighterami w kategorii dzieci. Warto wspomnieć, że wyżej wymieniona dwójka dostała takie wyróżnienie również podczas ostatniego Pucharu Polski w Kickboxingu w Węgrowie.

Wśród kadetów świetne starty zaliczył Kacper Szymczuk który w konkurencji walk przerywanych nie miał sobie równych i sięgnął po najwyższe podium. Drugi złoty medal zdobył w konkurencji walk ciągłych, wygrywając wszystkie trzy swoje pojedynki jednogłośnie 3:0.