Zderzak z tablicą rejestracyjną zostawiła na miejscu kolizji kierująca seatem, która odjechała z miejsca zdarzenia. Jak ustalili policjanci 31-latka kierowała pojazdem pomimo sądowego zakazu. Pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu. Inny kierowca prowadził auto z prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W sobotę policjanci zatrzymali dwójkę kierowców na tzw. „podwójnym gazie”. Pierwszy z nietrzeźwych kierujących to 41-letni mieszkaniec gm. Kock, który kierował pojazdem marki Honda. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy przed godz. 12:00 w miejscowości Górka. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci, mężczyzna kierował autem pomimo wydanej przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.

Z kolei druga nietrzeźwa kierująca to 31-letnia mieszkanka gm. Ostrów Lubelski. W sobotę wieczorem kierowała pojazdem marki Seat na ul. Batorego w Ostrowie Lubelskim i spowodowała kolizję drogową najeżdżając na znaki drogowe. Kobieta po zdarzeniu odjechała, pozostawiając na miejscu zdarzenia przedni zderzak z tablicą rejestracyjną. Jak ustalili policjanci 31-latka kierowała pojazdem wbrew sądowemu zakazowi. Pobrano od niej krew do badań na zawartość alkoholu.

Kierowcy odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Łęczna 15 maja

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876