Na komendę policji w Łęcznej zgłosił się wczoraj (6 listopada) mężczyzna, który oświadczył, że to on odjechał pojazdem marki Citroen Berlingo. Mężczyzna przyszedł na policję bowiem zobaczył swój wizerunek na portalu internetowym. Złodziejem okazał się 35-latek z Łęcznej.

Do kradzieży doszło w niedzielę na ul. Polnej w Łęcznej. 5 listopada na naszej stronie publikowaliśmy (za policją) wizerunek sprawcy kradzieży pojazdu marki Citroen Berlingo z prośbą o pomoc w identyfikacji. Wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej zgłosił się mężczyzna, który oświadczył, że jest sprawcą kradzieży pojazdu. 35-latek z Łęcznej oświadczył, że nie miał czym pojechać w jedno miejsce i kiedy przechodził koło parkingu zauważył otwarty samochód z uruchomionym silnikiem, do którego wsiadł i odjechał. Oświadczył, że samochód jest bezpieczny, ale nie podał miejsca gdzie się znajduje.

Mężczyzna wyznał, że zgłosił się na policje ponieważ zobaczył swój wizerunek na jednym z portali. W chwili zgłoszenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Z uwagi na stan nietrzeźwości w jakim się znajdował, zdecydowano, że dalsze czynności będą z nim wykonywane po wytrzeźwieniu.

Sprawca kradzieży został zatrzymany. Zgodnie z kodeksem karnym jego czyn zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Łęczna 7 listopada

Aktualności z Łęcznej i regionu; informacje ważne i ciekawe z Łęcznej i okolic; biznes, sport i kultura w Łęcznej, Lubartowie, Lublinie, Świdniku i Włodawie.

.

Internetowa Gazeta Regionalna

 

Adres redakcji:
21-010 Łęczna, ul. Targowa 23  
(zapraszamy na 1 piętro)
www.e-pojezierze.pl
e-mail: redakcja@e-pojezierze.pl

.

Redaktor Naczelny

tel. 602 406 545
.
Biuro Reklamy
tel. 602 811 876