Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku była 27 października areną drugiej edycji Pucharu Polski „Pointfighting Grand Prix” kadetów młodszych, starszych i juniorów w kickboxingu, organizowanego przez Polski Związek Kickboxingu i LKSW Dan Świdnik.

Do udziału w imprezie zgłosiły się ekipy 21 klubów z Polski i jedna drużyna z Czech. Odbył się także turniej walk drużynowych, do którego zarejestrowało się 16 ekip, w tym Akademia Sztuk Walki Go- Fight z Łęcznej i LKSW Dan Świdnik.

Zawodnicy wystąpili w 229 startach indywidualnych. Spośród zawodników LKSW Dan tym razem na szczególne wyróżnienie zasłużyli Kacper Guz (kadet starszy +69 kg), który wywalczył złoto po walkach z bardzo wymagającymi rywalami, a także Paweł Dąbrowski, który był pierwszy w kategorii -52 kg, a trzeci w -57 kg kadetów starszych. W walkach drużynowych ekipa LKSW Dan Świdnik była druga wśród kadetów starszych po przegranej w finale jednym punktem z TKD Martial Arts Wesoła, a trzecia wśród kadetów młodszych.

W zawodach wzięło też udział 13 zawodników Akademii Sztuk Walki Go- Fight. Udało im się wywalczyć aż 9 medali indywidualnych.

W kategorii do -32 kg zawodnicy z Łęcznej nie mieli sobie równych. Przebrnęli do finału bardzo sprawnie pokonując wszystkich swoich przeciwników. W finale stanęli więc przeciw sobie, walcząc o najwyższe podium. Kacper Szymczuk rozstrzygnął walkę na swoją korzyść i sięgnął po złoto swojej kategorii. Kacper Głowienka zdobył srebro, a dodatkowo w pięknym stylu wywalczył brąz w kategorii wyższej: do -37 kg .

Klubowy finał mieli także Brajan Sarachin (złoto) i Olgierd Grzywaczewski (srebro) w kategorii do -42 kg. Brajan, po dobrych walkach, wywalczył także srebrny medal w kat do -47 kg. Bardzo dobrze zaprezentowała się Karolina Bojarczyk, która w tym roku skończyła 13 lat i przeskoczyła do wyższej kategorii wiekowej- kadet starszy. Startując w dwóch kategoriach wagowych wywalczyła srebrny i brązowy medal. Nieźle zaprezentował się również Nikodem Dejko, który w swojej kategorii wywalczył brązowy medal.